Služby

Služby, které v našem podání sdružují obchodní činnost, poradenskou činnost a opravárenskou činnost, bývají obvykle provozovány za účelem zisku. Je to tak v pořádku a v souladu s obchodním zákoníkem, který podnikání definuje jako soustavnou činnost provozovanou za účelem zisku. Pro některé firmy je právě zisk hlavní hnacím motorem podnikání i hlavním cílem. Naše podnikání je primárně zaměřeno na spokojenost zákazníka. Zisk je pro nás až jejím logickým důsledkem.

Nabízené služby pneuservisu

Prodej automobilů

Připravíme vám na přání vůz, u kterého zařídíme všechny potřebné formality a připravíme ho v TOP stavu. Automobily z naší nabídky mají nejčastěji německý původ. Zaměřujeme se na značky Škoda, VW, Seat a Audi.

Více informací

Prodej HQ náhradních dílů

Nabízíme high quality náhradní díly, které jsou vysoce kvalitní náhradní díly, které mají extrémně dlouhou životnost, vysokou spolehlivost, prověřenou funkčnost a hlavně – jsou bezpečné.

Více informací

Prodej a sklad pneumatik

Zabýváme se prodejem pneumatik na osobní, nákladní a užitková vozidla. Nabízíme plechové disky a disky z lehkých slitin. Naše skladovací prostory jsou momentálně dimenzované na 100 kusů kol a pneumatik.

Více informací

Pneuservis a opravy vozidel

Pneumatiky vám nejen přezujeme, ale také pro vás zajistíme odborné poradenství. V rámci úplnosti našich služeb nabízíme také opravu vozidel – máme plně vybavený autoservis a zkušené automechaniky.

Více informací

Čištění interiéru, servis klimatizace

Dezinfikujeme klimatizace a interiéry vozidel generátorem ozonu O3. Ve vašem vozidle vyhubíme plísně a odstraníme zápach nejúčinnějším dezinfekčním prostředkem současnosti.

Více informací

Příprava a zajištění STK

Připravíme váš vůz na státní technickou kontrolu (STK) a měření emisí. Odhalíme vady, které by mohly bránit STK. Tým našich profesionálů má k dispozici prvotřídní techniku, s níž uvede vaše auto do bezvadného stavu.

Více informací

Servisní prohlídky

Nabízíme servisní prohlídky pro osobní, nákladní a užitková vozidla. Jsme vybaveni prvotřídní technikou i proškoleným personálem. Důsledný servis má vliv nejen na životnost vozu, ale také na bezpečnost.

Více informací

Asistenční  služby

Jako partneři Č.A.S. (Česká asistenční služba) poskytujeme pomoc motoristům, kteří jsou v nouzi. Náhradní díly pro váš vůz dodáme v rekordním čase. Nabízíme také právní poradenství, leasing i úvěry k financování vozů.

Více informací

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

Zavřeno

provozovna v rekonstrukci

+420 602 726 986

Kontaktujte nás!