Prodej a sklad pneumatik a disků

Pneuservis v Rokytnici nad Rokytnou je váš spolehlivý dodavatel pneumatik a dalšího auto příslušenství. Zabýváme se prodejem pneumatik na osobní, nákladní a užitková vozidla. Nabízíme také plechové disky a disky z lehkých slitin. Disponujeme skladovacími prostory na 100 kusů kol a pneumatik. 

Vedle nákupu ideálních pneumatik nebo disků pro váš vůz vám nabízíme také uskladnění vašich pneumatik. Jak to funguje? Se změnou sezóny přezujeme pneumatiky a umístíme je do našeho skladu, kde mají optimální podmínky. Ještě před uskladněním je umyjeme a speciálně ošetříme. Do dalšího přezutí se vám o ně postaráme a včas vám rezervujeme termín na výměnu. O vše se postaráme za vás. 

Souhrn nabízených služeb:

  • prodej pneumatik na osobní, nákladní a užitková vozidla a také na motocykly
  • prodej plechových disků i disků z lehkých slitin
  • servis a údržba disků a pneu
  • uskladnění disků a pneumatik v ideálních podmínkách (připravujeme)
  • poradenství a diagnostika stylu řízení a užití vozu

Proč nakoupit pneu v Pneuservisu Rokytnice?

1. Pořizovací cena

Pneumatiky odebíráme z několika osvědčených velkoskladů. Zaměřujeme se na sezónní výprodeje, akce a slevy. Vybíráme nejvýhodnější nabídku, za kterou pro vás pneumatiky nakupujeme. U nás tak nakoupíte pneumatiky za nejnižší možné ceny.

Příklad: Pneumatiku Pirelli P6 v typickém rozměru pro Škodu Fabii – 185/60 R14 lze koupit za 1 170 Kč. Narazíte ale také na nabídku za 1 923 Kč. To je rozdíl 754 Kč na jedné pneumatice, při obutí všech čtyř kol ušetříte 3 012 Kč.

2. Životnost pneumatiky

Sledujeme názorová fóra, diskuse (u nás i v zahraničí), a hlavně pravidelně komunikujeme s našimi zákazníky – máme tak šanci porovnat odolnost či životnost pneumatik u většiny existujících značek a následně vám doporučit právě ty pravé. U nás zakoupíte pneumatiky s optimální životností.

Příklad: Životnost pneumatik se pohybuje od 30 000 km do 50 000 km, a to nezávisle na značce, směrodatné jsou však rozměry pneumatik a styl vaší jízdy. To umíme posoudit a doporučit vám efektivní řešení přímo pro vás.

3. Valivý odpor pneumatiky

Zajímají nás srovnávací testy pneumatik různých značek a porovnáváme jejich valivý odpor. U nás zakoupíte pneumatiky s nízkým valivým odporem.

Příklad: Průměrný koeficient valivého odporu pneumatik různých značek ale stejných rozměrů se může pohybovat v rozmezí 0,920 do 1,075. Toto číslo u automobilu s průměrnou spotřebou kolem 7 l/100 km činí rozdíl přibližně 0,3 l/100 km. Na 40 000 km je to při ceně benzínu 25 Kč/l úspora 3 000 Kč.

Dlouhodobě se věnujeme diagnostice stylu řízení a využití vozidla. Díky tomu vám najdeme pneumatiky šité na míru jak vašemu vozu, tak stylu jízdy. Naším cílem je vaše bezpečnost bez zbytečných nákladů.

4. Jízdní vlastnosti

Sledujeme jednotlivé porovnávací testy pneumatik a vybíráme pro vás ten nejlepší kompromis. Jízdní vlastnosti pneumatik se mění se značkou, typem, rychlostní třídou ale i rokem výroby. Značka pneumatiky není vždy úplnou zárukou, že její vlastnosti budou ideální na všech typech povrchů a za všech podmínek. Vybereme pro vás ale takové pneumatiky, u nichž je pravděpodobnost takového nedostatku minimální. Prodáváme takové pneumatiky, které neovlivní jízdu a vaši bezpečnost. U nás zakoupíte pneumatiky, které nemají žádnou výraznou slabinu a plní optimálně svoji funkci za všech povětrnostních podmínek a na všech druzích povrchu.

Příklad: Brzdná dráha do zastavení ze 100 km/h na mokrém asfaltovém povrchu se může pohybovat za jinak stejných podmínek ale s různými pneumatikami od 40 m do 50 m. Na mokrém betonovém povrchu je to pak 80 m až 130 m.

5. Rychlost dodání

Spolupracujeme pouze s osvědčenými obchodníky a prodejci, kteří obvykle dodávají zboží do 48 hodin. V případě naléhavého požadavku nabízíme expresní dodávky pneumatik do 8 hodin. Nejužívanější rozměry pneumatik máme obvykle skladem. Proto vám garantujeme vždy včasné dodání objednaných pneumatik.

Přibližně 25 významných světových výrobců pneumatik nabízí pro konkrétní automobil okolo 50 druhů pneumatik, které se významně liší vlastnostmi, cenou i kvalitou. Pro běžného zákazníka je většina těchto důležitých informací nedostupná. Postaráme se o to, abyste našli nejvhodnější pneu pro vás a zaplatili za ně jen tolik, kolik je nutné. Víte, jak vybrat správné pneumatiky?

Potřebujete poradit nebo máte poptávku?

Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 602 726 986 nebo na e-mailové adrese novak@pneuservis-rokytnice.cz.

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

Zavřeno

provozovna v rekonstrukci

+420 602 726 986

Kontaktujte nás!