Kdo jsme

Jsme tým automobilových nadšenců. Máme zkušenosti, používáme moderní vybavení a naše práce nás baví. Snažíme se být spolehlivým partnerem v péči o vozidla všech našich zákazníků, používáme nejmodernější metody a postupy. Naším cílem je provádět jen kvalitní práci a neustále se zlepšovat.

Přehled nabízených služeb pneuservisu v Rokytnici

Pneuservis v Rokytnici – fair play na poli obchodu a služeb

Věříme, že zisk by neměl být primárním cílem jakéhokoliv podnikání, ale spíše spravedlivou odměnou za správné naplnění jiného cíle - spokojenosti a důvěry zákazníka. Proto se snažíme dělat naši práci poctivě a používat při tom výhradně náhradní díly, kterým věříme.

Jaká je naše historie?

Pneuservis v Rokytnici byl založen v roce 2008 jako příležitostní služba pro přátele a známé s cílem prodeje a servisu pneumatik za příznivé ceny. Postupně jsme začali sbírat další a další zkušenosti, zákazníků přibývalo a naše služby se rozrostly až do dnešní podoby. Nyní nabízíme široké služby se stejnou vizí, jaká byla na začátku – odvádět poctivou práci za dostupné ceny.

Kdo se postará o váš vůz?

Ondřej Novák 

Zakladatel firmy. Vzděláním je inženýr dopravních prostředků. Zkušenosti získával například ve vývojovém centru automobilových dílů společnosti TRW automotive. Ondřej Novák je také autorem webu pneu-asistent.cz, kde se detailně zabývá správným výběrem pneumatik.

 

Petr Novotný

Rozvážnost, zručnost, zkušenosti. Mezi jeho silné stránky patří práce s autodiagnostikou a opravy elektroinstalace vozidel. Vzděláním je autotronik a zkušenosti získal mimo jiné i z dnes už legendární firmy X-tuning. V Pneuservisu v Rokytnici nad Rokytnou působí od roku 2016.

Jan Bartejs

Oplývá silným vztahem k automobilům a dokáže myslet technicky. Je mu vlastní strojírenský odhad a nebojí se neotřelých řešení. Vzděláním je automechanik a pracoval v autosalonu Renault, který vyměnil za práci s kovem v HKD v Rokytnici nad Rokytnou. V Pneuservisu pracuje od roku 2011.

Jiří Veleba

Původní profesí je obráběč kovů, a další vzdělání má jak v oboru podnikání, tak v účetnictví a finančním zajištění podniku. V minulosti vedl pneuservis, v Rokytnici nad Rokytnou působí od roku 2014.

Jiří Jabůrek

Je rozvážný, poctivý a učenlivý. Původní profesí je opravář zemědělských strojů. Pracovní zkušenosti má z AGRO Měřín a Agro 2000. V Pneuservisu v Rokytnici nad Rokytnou působí od 2015.

Tomáš Barták

Obětavost, komunikace, komplexní technické myšlení. Vystudoval strojní průmyslovku v Třebíči specializace automatizovaná mikroprocesorová technika. 18 let praxe v oblasti prodeje. V Pneuservisu pracuje od roku 2013.

Tomáš Novák

Důležitá je pro něj rychlost a kvalita práce ve vyváženém poměru.  Vzděláním je automechanik a zkušenosti sbíral ve firmách jako Mann+Hummel, BOSCH, ČEZ Energoservis. V Pneuservisu v Rokytnici nad Rokytnou působí od roku 2009.

Zaevidujte Vaše vozidlo do databáze servisovaných vozidel a připomeneme Vám, až se bude blížit Vaše pravidelná servisní prohlídka nebo STK a rezervujeme Vám volný termín.

Potřebujete poradit nebo máte poptávku? 

Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 602 726 986 nebo na e-mailové adrese novak@pneuservis-rokytnice.cz.

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

Zavřeno

provozovna v rekonstrukci

+420 602 726 986

Kontaktujte nás!