Asistenční služby

Jsme partnerem Č.A.S. (Česká asistenční služba) a poskytujeme pomoc motoristům, kteří se dostali do nouzové situace. Dále vám díky skladové podpoře Č.A.S. dodáme náhradní díly pro váš vůz v rekordním čase. V součinnosti nabízíme také právní poradenství, leasing a úvěry k financování vozů.

Patříme do sítě partnerských autoservisů Č.A.S. a jsme připraveni vám pomoci v jakékoli naléhavé situaci, a to 24 hodin denně. Pro klienty Č.A.S. poskytujeme opravy a údržbu vozidel, zvláště pak pro auta starší více než tři roky včetně státní technické kontroly. Asistenční smlouvy nabízíme zdarma a  zabezpečíme asistenční služby také rodinným příslušníkům zákazníků.

Rozsah našich asistenčních služeb

  • přeprava nepojízdného vozu na místo určené zákazníkem
  • poradenství z oblasti motorismu (například informace o právní či finanční pomoci, informace o servisech, autobazarech atd.)
  • právní servis s finančním a časovým zvýhodněním a nabídkou slev (nevztahuje se pouze na motorismus ale také na občansko-právní spory, trestní řízení nebo obchodně-právní záležitosti)
  • koupě a financování nového vozu (leasing a úvěr na kupní cenu)
  • koupě nebo prodej ojetého vozu (leasing a úvěr na kupní cenu)
  • pojištění vozidel
  • nákup náhradních dílů, autodoplňků a dalšího motoristického příslušenství (turbodmychadla, převodovky, řízení a čerpadla)
Požádejte nás o sepsání asistenční smlouvy zdarma, pomoc se vztahuje až na 4 vozidla jednoho zákazníka (firemní vozidla pod jedním IČO a soukromá vozidla pod jednou adresou).

Potřebujete poradit nebo máte poptávku?

Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 777 669 901 nebo na e-mailové adrese info@c-a-s.cz.

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

Zavřeno

provozovna v rekonstrukci

+420 602 726 986

Kontaktujte nás!