Prodej automobilů Škoda, VW, Seat, Audi

Prodej-auta_pneuservis-rokytnicePřipravíme pro vás vůz, u kterého zařídíme všechny potřebné formality a připravíme ho v TOP stavu. Automobily z naší nabídky mají nejčastěji německý původ. Zaměřujeme se na značky Škoda, VW, Seat a Audi.

Každý automobil se před nabídnutím k prodeji stane naším majetkem a snažíme se ho vychytat do posledního puntíku. Zákazník proto vždy nakupuje vozidlo v bezvadném stavu a bez dalších investic. Aktuální nabídka automobilů zde.

Souhrn nabízených služeb:

  • Pomůžeme s přepisem vozidla na odboru dopravy a s vyřízením potřebných dokladů.
  • Poskytujeme záruku 90 dní od zakoupení vozidla na jakékoliv vady.
  • Zprostředkujeme povinné ručení a havarijní pojištění.
  • Zajistíme kompletní poprodejní servis.
  • Vyřídíme spotřebitelský úvěr.

Původ automobilů

Naprostá většina našich automoblilů pochází z Německa. Důvodem je fakt, že v Německu se automobily prodávají zpravidla s vyšším stupněm výbavy a bývají v lepším technickém stavu než automobily z České republiky. V Německu je navíc jakákoliv manipulace s automobilem trestným činem. To znamená, že riziko zakoupení automobilu s falešnými doklady nebo se stočeným tachometrem je výrazně nižší než v České republice.

Posuzujte automobil podle aktuálního stavu, ne podle najetých kilometrů. Není totiž kilometr jako kilometr. Kilometr ujetý s automobilem v městském provozu na 2. až 4. rychlostní stupeň způsobuje až 3x větší opotřebení motoru než kilometr ujetý na 5. až 6. rychlostní stupeň po dálnici. To znamená, že automobil s najetými 200 000 km může mít motor v lepší kondici než automobil se 100 000 km. Podobné platí i pro opotřebení interiéru, kde kilometr ujetý s plně obsazným automobilem namáhá interiér několikanásobně více než v případě vytížení vozidla pouze řidičem.

Potřebujete poradit nebo máte poptávku?

Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 602 726 986 nebo na e-mailové adrese novak@pneuservis-rokytnice.cz.

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

Zavřeno

provozovna v rekonstrukci

+420 602 726 986

Kontaktujte nás!